,,TRZY RAZY D''

Firma 3xD wykonuje pełen zakres usług usług wszystkich branż takich jak: szpitale, zakłady przemysłowe, supermarkety, sklepy, zakłady gastronomiczne, spółdzielnie mieszkaniowe, banki, urzędy, szkoły i inne instytucje. Świadczymy również usługi dla klientów indywidualnych.

,,Wszystkie oferowane przez nasz zakłąd usługi są zgodne z normami systemu H.A.C.P.i dobrej praktyki produkcyjnej G.M.P."

Działamy na rynku usług od 2006r. posiadamy aktualny certyfikat Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie . Zakład dysponuje referencjami wystawionymi przez administrację z którymi pracujemy od szeregu lat.

Współpracujemy na terenie Miasta Poznania z administracjami spółdzielni Mieszkaniowych i Wspólnot Mieszkaniowych, indywidualnych administracji budynków oraz świadczymy usługi dla mieszkańców, miasta poznań oraz Województwa Wielkopolskiego.

Informujemy, że dobór środków i preparatów stosowanych przez zakład posiada atesty krajowe i jest ujety w rejestrze Państwowego Zakłądu higieny w Warszawie oraz Wojewódzkiej stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu. Storujemy najnowsze środki produkowane przez renomowane firmy światowe.

DEZYNSEKCJA, DERATYZACJA I DEYNFEKCJA

DEZYNSEKCJA

Tępienie szkodliwych owadów, zwłaszcza pasożytniczych stawonogów jak prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, rybiki cukrowe, pchły, wszy, muchy, komary i inne, zarówno ze względów sanitarnych jak i gospodarczych.

DERATYZACJA

Deratyzacja jest zabiegiem mającym na celu zwalczanie, oraz odstraszanie wszelkiego rodzaju gryzoni - myszy, szczurów etc. zczury i myszy stanowią ogromne zagrożenie dla zdrowia ludzkiego!

DEZYNFEKCJA

Postępowanie mające na celu maksymalne zmniejszenie liczby drobnoustrojów w odkażanym materiale. Dezynfekcja niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów, a nie zawsze usuwa formy przetrwalnikowe.